Wyszukaj pracownika firmy Euroafrica Serivces Limited

Imię:
Nazwisko:
Dział:
Stanowisko:
 

Rezultat wyszukiwania:

1. Andrzejczak Róża, Dział Księgowości, Finansów i Sprawozdawczości, Księgowa

Nr pokoju: 311

Telefon: (091) 81 43 334

Fax: (091) 81 43 315

Email: roza.andrzejczak@euroafrica.com.pl, euroafrica@euroafrica.com.pl

2. Bączkiewicz Edyta, Dział Linii Europejskich, Inspektor ds. Eksploatacji

Nr pokoju: 207

Telefon: (091) 8143 221

Email: edyta.baczkiewicz@euroafrica.com.pl

3. Barcikowska Anna, Biuro Dokumentacji Elektronicznej, Inspektor ds. Dokumentacji

Nr pokoju: 114

Telefon: (091) 8143 320

Email: anna.kurdzieko@euroafrica.com.pl

4. Budniak Jacek, Dział Nadzoru Technicznego, Superintendent Techniczny ds. Okrętowych

Nr pokoju: 327

Telefon: (091) 8143 275, 4624 308

Fax: (091) 8143 229

Email: jacek.budniak@euroafrica.com.pl

5. Bugaj Grzegorz, Dział Inwestycji Kapitałowych i Nadzoru Właścicielskiego, Główny Specjalista ds. Inwestycji Kapitałowych

Nr pokoju: 215

Telefon: (091) 8143 319, 4624 817

Email: grzegorz.bugaj@euroafrica.com.pl

6. Denkiewicz Małgorzata, Dział Księgowości, Finansów i Sprawozdawczości, Starsza Księgowa

Nr pokoju: 314

Telefon: (091) 81 43 390

Email: malgorzata.denkiewicz@euroafrica.com.pl

7. Fert Urszula, Dział Linii Europejskich, Specjalista ds. Eksploatacji

Nr pokoju: 207

Telefon: (091) 8143 298, 4623 215

Email: urszula.fert@euroafrica.com.pl

8. Figaszewska Wiesława, Dział Ekonomiczny, Kierownik Działu Ekonomicznego

Nr pokoju: 204

Telefon: (091) 8143 223

Email: wieslawa.figaszewska@euroafrica.com.pl

9. Gnoiński Marian, Dział Linii Afryki Zachodniej, Zastępca Kierownika Działu Linii Afryki Zachodniej

Telefon: (091) 8143 282, 4624 548

Email: marian.gnoinski@euroafrica.com.pl

10. Goldman  Marcin, Biuro Zarządu, Dyrektor Wykonawczy ds. Eksploatacyjnych

Telefon: (091) 8143 302

Fax: (091) 8143 315

Email: marcin.goldman@euroafrica.com.pl

11. Górecka Katarzyna, , Prezes Fundacji "Ludziom Morza"

Nr pokoju: 210

Telefon: (091) 8143 218

Email: katarzyna.gorecka@euroafrica.com.pl

12. Jadczyszyn Magdalena, Dział Linii Afryki Zachodniej, Specjalista ds. Eksploatacji

Telefon: (091) 8143 213

Email: magda.jadczyszyn@euroafrica.com.pl

13. Jagła Magdalena, Dział Ubezpieczeń i Roszczeń, Specjalista ds. Roszczeń

Nr pokoju: 213

Telefon: (091) 8143 313, 4624 389

Fax: (091) 8143 379

Email: magdalena.jagla@euroafrica.com.pl

14. Jasińska Alicja, Dział Linii Afryki Zachodniej, Inspektor ds. Eksploatacji

Telefon: (91) 8143 261

Fax: (91) 4624 146

Email: alicja.tucholska@euroafrica.com.pl

15. Kaczmarczyk Jadwiga, Dział Linii Afryki Zachodniej, Specjalista ds. Eksploatacji

Nr pokoju: 207

Telefon: (091) 8143 327

Email: jadwiga.kaczmarczyk@euroafrica.com.pl

16. Karaś Dariusz, Dział Ubezpieczeń i Roszczeń, Kierownik Działu Ubezp. i Roszcz.

Nr pokoju: 212

Telefon: (091) 8143 246

Email: dariusz.karas@euroafrica.com.pl

17. Kilijanczyk Małgorzata, Biuro Dokumentacji Elektronicznej, Inspektor ds. Dokumentacji

Nr pokoju: 114

Telefon: (091) 8143 285

Email: malgorzata.kilijanczyk@euroafrica.com.pl

18. Kokorniak Grażyna, Dział Linii Europejskich, Specjalista ds. Eksploatacji

Nr pokoju: 207

Telefon: (091) 8143 216, 8143 202

Email: grazyna.kokorniak@euroafrica.com.pl

19. Kos Magdalena, Dział Zaopatrzenia i Intendentury, Inspektor ds. Intendentury

Telefon: (91)8143214

Fax: (91)4623 183

Email: magdalena.kos@euroafrica.com.pl

20. Kos Maria, Dział Informatyczny, Główny Specjalista ds. Informatycznych

Nr pokoju: 321

Telefon: (091) 8143 342

Email: maria.kos@euroafrica.com.pl

21. Kraśnicki Andrzej, Zespół Bezpieczeństwa Żeglugi, Specjalista ds. Bezpieczeństwa Żeglugi, Jakości i Ochrony Środowiska

Telefon: (091) 8143 262

Email: andrzej.krasnicki@euroafrica.com.pl

22. Kroll Żaneta, Dział Księgowości, Finansów i Sprawozdawczości, Kierownik Sekcji Księgowości Ogólnej i Rozrachunków

Telefon: (091) 8143 295

Email: zaneta.kroll@euroafrica.com.pl

23. Krupińska Agnieszka, Biuro Oddziału, Sekretarka

Telefon: (91) 81 43 255/256

Fax: (91) 81 43 315

Email: agnieszka.krupinska@euroafrica.com.pl

24. Kuźmińska Teresa, Dział Zaopatrzenia i Intendentury, Kierownik Działu Zaopatrzenia i Intendentury

Nr pokoju: 13

Telefon: (091) 8143 239

Email: teresa.kuzminska@euroafrica.com.pl

25. Lewicka  Barbara, Dział Linii Europejskich, Specjalista ds. Rozliczeń Kontenerowych

Nr pokoju: 207

Telefon: (091) 8143 301, 4624 113

Email: barbara.lewicka@euroafrica.com.pl

26. Łuksza Katarzyna, Dział Promocji, Specjalista ds. Marketingu i Reklamy

Nr pokoju: 209

Telefon: (091) 8143 233

Fax: (091) 8143 315

Email: katarzyna.luksza@euroafrica.com.pl

27. Wiles Magdalena, Dział Księgowości, Finansów i Sprawozdawczości, Księgowa

Nr pokoju: 311

Telefon: (091) 81 43 334

Fax: (091) 81 43 315

Email: magdalena.wiles@euroafrica.com.pl

28. Malanowska Elżbieta, Biuro Zarządu, Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych

Telefon: (091) 8143 255, 8143 256

Email: emalan@euroafrica.com.pl

29. Mańkowski Sławomir, Dział Linii Europejskich, Kierownik Działu Linii Europejskich

Nr pokoju: 207

Telefon: (091) 8143 251

Fax: (091) 8143 366

Email: slawomir.mankowski@euroafrica.com.pl

30. Markuszewska Edyta, Biuro Oddziału, Sekretarka

Telefon: (91) 81 43 255/256

Fax: (91) 81 43 315

Email: edyta.markuszewska@euroafrica.com.pl

31. Matuszewski Marcin, Dział Zaopatrzenia i Intendentury, Inspektor ds. Dostaw - Kierowca

Nr pokoju: bud.gosp.

Telefon: (091) 8143 350

32. Maziarz Bartosz, Dział Linii Afryki Zachodniej, Kierownik Działu Linii Afryki Zachodniej

Nr pokoju: 208

Telefon: (091) 8143 283

Email: bartek.maziarz@euroafrica.com.pl

33. Mazur Dariusz, Dział Nadzoru Technicznego, Superintendent Techniczny ds. Okrętowych

Telefon: (091) 8143 276

Fax: (091) 8143 229

Email: dariusz.mazur@euroafrica.com.pl

34. Mielcarzewicz Krystyna, Dział Księgowości, Finansów i Sprawozdawczości, Kasjer

Telefon: (091) 8143 230

Email: krystyna.mielcarzewicz@euroafrica.com.pl

35. Montwiłł Magdalena, Dział Zaopatrzenia i Intendentury, Inspektor ds. Intendentury

Telefon: (91) 8143 234

Email: magdalena.montwill@euroafrica.com.pl

36. Mossur Tomasz, Zespół Bezpieczeństwa Żeglugi, Główny Nawigator

Telefon: (091) 8143 294, 4624

Email: tomasz.mossur@euroafrica.com.pl

37. Niwińska  Małgorzata, Dział Informatyczny, Specjalista ds. Informatycznych

Telefon: (091) 8143 205

Email: malgorzata.niwinska@euroafrica.com.pl

38. Ozdoba Jacek, Dział Nadzoru Technicznego, Superintendent Techniczny ds. Okrętowych

Telefon: (091) 8143 309

Email: jacek.ozdoba@euroafrica.com.pl

39. Oziewicz Adam, Dział Linii Afryki Zachodniej, Operator Statku

Telefon: (91) 81 43 273

Email: adam.oziewicz@euroafrica.com.pl

40. Piekart Magdalena, Dział Księgowości, Finansów i Sprawozdawczości, Starsza Księgowa

Telefon: (091) 8143 389

Email: magdalena.piekart@euroafrica.com.pl

41. Poros Dorota, Dział Zaopatrzenia i Intendentury, Magazynier

Nr pokoju: 19

Telefon: (091) 8143 232

Fax: (091) 4623186

Email: dorota.poros@euroafrica.com.pl

42. Prymusiewicz Agnieszka, Zespół Bezpieczeństwa Żeglugi, Pełnomocnik Dyrektora ds. ISO, ISM, ISPS

Telefon: (091) 8143 226

Email: agnieszka.prymusiewicz@euroafrica.com.pl

43. Przybylski Michał, Dział Nadzoru Technicznego, Superintendent Techniczny ds. Elektrycznych, Radiowych i Automatyki

Telefon: (091) 8143 339

Email: michal.przybylski@euroafrica.com.pl

44. Ratajski Bogusz, Dział Rozwoju Biznesu, Dyrektor ds. Rozwoju

Nr pokoju: 211

Telefon: (091) 8143 254

Fax: (091) 4624 146

Email: bogusz.ratajski@euroafrica.com.pl

45. Schwann Joanna, Dział Informatyczny, Specjalista ds. Informatycznych

Nr pokoju: 5

Telefon: (091) 8143 207

Email: jps@euroafrica.com.pl

46. Skórzewska Elżbieta, Dział Księgowości, Finansów i Sprawozdawczości, Główny Księgowy

Telefon: (091) 8143 396

Email: elzbieta.skorzewska@euroafrica.com.pl

47. Stypik Przemysław, Dział Inwestycji Kapitałowych i Nadzoru Właścicielskiego, Główny Specjalista ds. Nadzoru Właścicielskiego, Sekretarz Zarządu

Nr pokoju: 225

Telefon: (091) 8143 243

Email: przemyslaw.stypik@euroafrica.com.pl

48. Szczęsny Bogdan, Biuro Zarządu, Dyrektor Wykonawczy ds. Technicznych

Telefon: (091) 8143 274

Email: bogdan.szczesny@euroafrica.com.pl

49. Szeszko Irena, Dział Linii Afryki Zachodniej, Inspektor ds. rozliczeń eksploatacyjnych

Nr pokoju: 205

Telefon: (91) 81 43 266

Fax: (91) 81 43 315

Email: irena.szeszko@euroafrica.com.pl

50. Szymanowicz Danuta, Dział Księgowości, Finansów i Sprawozdawczości, Główny Specjalista ds. Konsolidacji i Sprawozdawczości

Telefon: (091) 8143 236

Email: danuta.szymanowicz@euroafrica.com.pl

51. Świtoń Przemysław, Dział Zaopatrzenia i Intendentury, Inspektor ds. Dostaw - Kierowca

Nr pokoju: bud.gosp.

Telefon: (091) 8143 332

52. Tomsia Irena, Dział Księgowości, Finansów i Sprawozdawczości, Starsza Księgowa

Telefon: (091) 8143 272

Email: irena.tomsia@euroafrica.com.pl

53. Wiśniewska-Bartczak Jadwiga, Dział Księgowości, Finansów i Sprawozdawczości, Starsza Księgowa

Telefon: (91) 81 43 277

Email: jadwiga.wisniewska-bartczak@euroafrica.com.pl

54. Wiśniewski Jacek, Biuro Zarządu, Dyrektor Oddziału / Dyrektor Naczelny

Telefon: (091) 8143 255, 8143 256

Email: jacek.wisniewski@euroafrica.com.pl

55. Zarychta Grażyna, Dział Zaopatrzenia i Intendentury, Inspektor ds. Administracji

Nr pokoju: recepcja

Telefon: (091) 8143 200

Email: recepcja@euroafrica.com.pl


Nasz przedstawiciel w Polsce:

Jesteśmy częścia Hass Holding Group: